Pokud se Vám příběh nebo blog líbil a chcete pokračování, napište do komentářů své zážitky a dojmy :-)

psychologický test

8. srpna 2008 v 9:07 |  Test
Tohle je nefalšovaný psychologický test. Je to příběh jedné dívky. Když byla na pohřbu své matky, setkala se tam s chlapcem, kterého do té doby nikdy neviděla. Protože ten chlapec byl tak krásný a okouzlující, jak si vždy představovala, že by její vysněný chlapec měl být, okamžitě se do něj zamilovala. Protože však byla velmi ostýchavá, nezeptala se jej na jeho telefonní číslo, ani kde bydlí. O pár dní později tato dívka zavraždila svou sestru.

Otázka zní: Jaký byl motiv vraždy její sestry?
Pište do komentářů nápady, během víkendu se dozvíte správnou odpověď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 geremi geremi | 8. srpna 2008 v 18:09

No tak ji zabila, protože ji viděla s tím klukem. Prostě ze žárlivosti.

2 Cerrado Cerrado | 8. srpna 2008 v 18:19

..och, tohle znám..podle mě je to tedy tak, že zabila svoji sestru aby znovu viděla zmíněného chlapce..pokud se dobře pamatuji tak mi vyšlo, že mám myšlení vraha..(bojte se!)

3 Anča Anča | 9. srpna 2008 v 11:02

Ze žárlivosti řekla bych.

4 sluncem-a-stinem sluncem-a-stinem | 9. srpna 2008 v 21:20

Díky za komentáře, máme tady vyhlášení výsledků soutěže. Správnou odpověď trefila Cerrado. Ta dívka se šíleně zamilovala do chlapce, kterého viděla na hřbitově a všecko ostatní šlo stranou. Obětovala dokonce i život svojí sestry. Tak veliká byla její láska na první pohled. Ten kdo to tipl hned má podle psychologickýho pohledu morbidní sklony a myšlení vraha. Děkuji všem, kteří hlasovali, možná bude zase někdy na blogu další test.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama